Devičské Humno

Devičské Humno slúži ako ľudová miestnosť pre oslavy, degustácie a grilovanie. Je vybavená samostatnou drevenou kuchynskou linkouz masívu a celá je typizovaná v historickom hontianskom štýle s tradičnými drevenými ozdobnými prvkami. K dispozícii je orginálny pizza krb , ktorý slúži na pečenie hontianskej pizze priamo pred hosťami.  Táto služba s kuchárom, ktorý pečie pizzu pred vašimi očami a podľa Vašej chute je na objednávku. Samozrejme sú pripravené aj varianty tradičných hontianských gastronomických špecialít ako pečené kačice, husy, lokše, či pečené rebrá a udené kolená. Cenovú ponuku Vám v prípade záujmu vypracujeme na požiadanie.

V Devičskom Humne poriadame degustácie hontianskych vín s domácou kuchyňou. Zabezpečujeme len tie najlepšie vína slovenských vinárov.  Do Hontianskych pivníc organizujeme výjazdy za degustáciou a posedením.

Devičské Humno
sa dá prenajať aj ako samostatná miestnosť k rôznym rodinným oslavám, výročiam či iným slávnostným udalostiam. Cena je v takom prípade 50 EUR/4 hod alebo 80 EUR/ celý deň. V cene je zahrnuté zapožičanie kuchynského riadu, pohárov, pizza grillu a kompletného vybavenia vrátane posedenia vo vonkajších priestoroch.