O nás


Náš vidiecky penzion EZATHOUSE sa nachádza na hlavnej ceste smerujúcej z Poľska na Šahy v obci Devičie. Penzion sa nachádza v blízkosti vodnej nádrže Lom - Devičie 3 km, 6 km od mesta Krupina, 32 km od kúpeľného mesta Dudince a 36 km od historického mesta Banská Štiavnica s okolitými jazerami ako Štiavnické Bane, Anička či Počúvadlo. Na tento smer sa nachádza horské lyžiarské stredisko SKI SALAMANDRA určené pre lyžiarov v zime, bikerov a hubárov v lete. Pre vyznávačov aktívnej dovolenky a športu sú sprístupnené cyklotrasy v okolí Krupinska a Štiavnických vrchov.

V prekrásnom a kľudnom prostredí na južnom okraji Štiavnických vrchov leží vinohradnícka osada Stará Hora, zhruba 12 km od obce Devičie, ktorá bola v roku 1981 zapísaná do zoznamu Pamiatkových rezervácií ľudovej architektúry na Slovensku. V tejto osade miestne organizácie pár krát do roka organizujú rôzne udalosti a festivaly. Z opačnej strany cca. 33 km sa nachádza obec Hrušov, kde sa každoročne organizujú slávnosti HONTU. Hontianska paráda je vrcholným podujatím a prezentáciou obce Hrušov, ale zároveň i vrcholným prezentačným podujatím ľudovej tradičnej kultúry Hontu. Dáva návštevníkom do povedomia bohaté kutlúrne tradície nášho ľudu a to nielen tým, že predstavuje ľudovú kultúru javiskovou formou, ale predovšetkým tým, že navštevníkom priblíži, z čoho kultúrne dedičstvo pramení.

Naše ubytovacie zariadenie EZATHOUSE tvorí súčasť regionálnej ponuky HONTU a jeho tradícií. Ponúkame  ubytovanie s celkovým počtom lôžok 10. Poskytujeme aj relaxačné služby ako sauna, vírivka, masáž. K dispozícii pre hostí na oslavy, degustácie a grilparty je ľudová izba Devičské Humno, kde pre hostí pripravujeme pečené kolená, kačice, husy či pečenie pizze priamo pred hosťami. Obec Devičie je známa svojou vinárskou tradíciou s množstvom pivníc, a preto EZATHOUSE ponúka aj riadené degustácie lokálnych regionálnych vín čo exkurziu po pivniciach.

Podrobné informácie, aktuálne akcie a cenníky sledujte na našej FB stránke Ezathouse Accomodation Devičie. Aktuálne telefonne čísla pre rezervacie : +421 915 883 740 alebo +49 918 962 403.

EZATHOUSE od roku 2016 disponuje Znakom kvality za poskytované služby v kategórií Dovolenka na vidieku so špeciálnou ponukou Vidiecka turistika a cykloturistika

Cena Booking.com:

Ďakujeme Vám za to, že ste hrdinom v oblasti cestovného ruchu

Gratulujeme! Na základe vyjadrení Vašich hostí ste sa stali hrdinom v cestovnom ruchu. Vďaka Vášmu bezhraničnému nadšeniu, oddanosti a ťažkej práci ste si vyslúžili :

Ocenenie za vysoké hodnotenie od hostí  9.2 za rok 2017
.

Ocenenie za vysoké hodnotenie od hostí 9.3 za rok 2018.

Ezathouse #guestsloveus.


  
EZATHOUSE Vám Praje príjemný pobyt v obci Devičie, regióne HONT.      

EZATHOUSE DEVIČIE

Vstup do areálu prechádza cez drevenú bránu na elektrický pohon. Možnosť parkovať vo vnutri objektu pre 3 autá. Pred areálom sa nachádza ďalšie parkovisko pre tri autá. Po vstupe do hlavnej budovy cez recepciu, možete ďalej pozemkom prechádzať do relaxačného centra a welness, Devičského humna - grilovacej miestnosti a vzadu za penzionom sa nachádza trávnik s vonkajším sedením. V podkroví sa nachádza ubytovacia izba č. 4.