Ubytovanie

Vidiecky penzión EZATHOUSE Accomodation Devičie ponúka 4 dvojlôžkové izby. V izbách č.1 a č.2  je možnosť prístelku pre 1 dospelú osobu alebo dve deti nad 6 rokov / cenu rátame iba za 1 prístelok /.  V takom prípade je celková ubytovacia kapacita 10 lôžok. V prípade prístelku je stanovená cena 12 EUR/1 osoba/1 noc.

Každá izba je vybavená vlastným sociálnym a hygienickým zariadením. K dispozícii na izbách sú uteráky a osušky pre ubytovaných hostí. Na každej izbe sa nachádza cenník platných služieb. Sú ideálnym riešením pre manažérske ubytovanie v hornom trakte objektu s komfortom a súkromím.

Izby sú zariadené v najvyššom štandarde s DIGI TV a wifi free. DIGI TV je obúbenou hlavne u mužskej populácie s vysielaním live prenosov futbalovej anglickej a španielskej ligy futbalovej ligy.

Izba č.  2 je vybavená prístelkom a je zároveň prechodovou izbou k izbe č. 3.  Preto sa tieto izby odporúčajú hlavne skupine 4-5 ľudí, ktorí sa poznajú.

Izba č. 4 nie je vybavená sociálnym a hygienickým zariadením. Pre týchto hostí sú tieto zariadenia k dispozícii na prízemí v priestoroch welness centra. Táto izba sa ponúka iba pre skupinové pobyty a za prepokladu obsadenia prvých troch izieb. V takom prípade sa táto izba ponúka za zľavnenú cenu 16 EUR/1Osoba/1 noc. Celkom 2 lôžka k dipozícii. Postele sú 80 cm, skôr vhodné pre deti.


 
CENNIK  PRE ROK 2019
Ubytovanie
2 lôžková izba
 CENA S DPH
/EUR/
 Možnosť prístelku
Izba č. 1 48 € ÁNO
Izba č. 2 48 € ÁNO
Izba č. 3 48 € NIE
Izba č. 4 32 € NIE
Prístelok  /Izba č. 1 a č. 2/ 12 €
1 osoba v
2 lôžkovej izbe
36 €
Objekt  /max. 8 osob/ 165 €
Objekt /max. 10 osob/ 185 €
Objekt + jacuzzi  200 €
Objekt + jacuzzi + sauna 220 €
Objekt + jacuzzi + sauna + humno grill 240 €Ceny sú uvádzané za izbu a noc vrátane DPH
. Cena obsahuje povinný doplatok za miestnu daň z ubytovania.  Aktuálne cenové sadzby sú najvyššou možnou cenou v zariadení. Deti do 6 rokov majú ubytovanie v rámci aktuálnych lôžok v izbe zdarma. Pri skupinových rezerváciách pri 3 nociach a viac poskytujeme 15% zľavu na ubytovanie a vybrané služby.Aktuálne informácie a akcie môžete sledovať na našej FB stránke:                        Ezathouse Accomodation DevičieTešíme sa na Vás , prídte a  spoznajte čaro HONTU...

REZERVACIE/BOOKING

Informácia o tel. číslach na rezervácie ubytovania/
Infos about accomodation booking
Phone:


+421 918 962 403
+421 915 883 740
             
Mail:

ezathouse@gmail.com